РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ЗАВІДУВАЧА КЗ « МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ М.ЩАСТЯ»

27 липня 2021 року відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади завідувача КЗ «Міська бібліотека для дітей м.Щастя» Щастинського району Луганської області.

Як раніше повідомлялось, на конкурс подала документи одна кандидатка - Олена Вікторівна ТІМБАЙ.

У зв’язку з тим, що кандидатка на посаду завідувача КЗ «Міська бібліотека для дітей м.Щастя» подала документи, але відмовилась приймати участь у конкурсі та не з’явилась на засідання, конкурсною

комісією було прийнято рішення вважати конкурс таким, що не відбувся.

Відповідно до Закону України «Про культуру» відділом освіти, культури, молоді та спорту Щастинської міської ВЦА буде оголошено повторний конкурс.