Оприлюднення документів поданих кандидатами на заміщення вакантної посади завідувача Комунального закладу «Міська бібліотека для дітей м.Щастя»

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIIІ, відділ освіти, культури, молоді та спорту Щастинської міської військово-цивільної адміністрацїї Щастинського району Луганської області оприлюднює подані кандидатами на заміщення вакантної посади завідувача Комунального закладу «Міська бібліотека для дітей м.Щастя» документи.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з  дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту:osvita.schastye-vca@ukr.net