Опитування: категорії жителів Щастинської міської територіальної громади

2023-03-10

Форма для заповнення

Запрошуємо ВПО, з числа жителів Щастинської міської громади, пройти опитування за певними категоріями. Кожен день наші співвітчизники покидають окуповані території, тому необхідно оновити інформацію за найбільш вразливими категоріями для оцінювання обсягу потреб у допомозі.

Просимо жителів Щастинскьої міської територіальної громади відповідних категорій пройти дане опитування з метою узагальнення інформації та оцінювання потреб: осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (ветерани війни), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (члени сімей ветеранів війни). Надання допомоги даним категоріям осіб визнано одним із пріоритетних напрямів державної політики.