Урочисте покладання квітів з нагоди Дня Соборності України відбулося в Щастинській громаді.

2022-01-21

Урочисте покладання квітів з нагоди Дня Соборності України відбулося сьогодні, 21 січня, в переддень визначної дати в Щастинській громаді.

Щастинці згадали великий шлях, який пройшов український народ до створення вільної і соборної України, та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв всіх часів, які боролися і продовжують боротися за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Свято Соборності та Свободи нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної та Західної України, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Україна та її майбутнє в наших руках. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою та щасливою.