Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Щастинського ліцею № 2 Щастинської міської територіальної громади

Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Щастинського ліцею № 2 Щастинської міської територіальної громади:

ШУКАЛОВА ОЛЕНА БОРИСІВНА подала документи та допущена для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Щастинського ліцею № 2 Щастинської МТГ .

Конкурсний відбір на посаду директора буде проведено 23 грудня 2021 року о 10 год.  за адресою: пл. Миру,10, м.Щастя Щастинський район, Луганська область, Щастинський центральний Палац культури.

Учаснику конкурсу бути готовим  до письмовоговирішення ситуаційного завдання ,

письмовоготестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»),

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Щастинського ліцею № 2 Щастинської МТГ, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.