ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Щастинської міської ради здає в оренду на конкурсних засадах нерухоме майно, а саме: частину приміщення розміром 2 квадратних метра  у «Щастинському міському Палаці культури», за адресою: Луганська область, Новоайдарський район,  м. Щастя, пл. Миру, 10.

Основні умови конкурсу:

-         проведення експертної оцінки приміщення здійснюється за рахунок орендаря-переможця;

-         цільове використання приміщення – для здійснення господарської діяльності, крім використання його для потреб промислового характеру та політичної діяльності;

-         дотримання вимог безпечної експлуатації об’єкта;

-         страхування об’єкта оренди.

Кінцевий термін прийняття пропозицій (заяв про оренду і конкурсних пропозицій) - «30» червня 2017 року.

Конкурс буде проведено « 03 » липня 2017 року об 1100 в приміщенні виконавчого комітету Щастинської міської ради за адресою: Луганська область, Новоайдарський район,  м. Щастя, пл. Миру, буд. 9, кабінет міського голови.

Усі бажаючі можуть подавати заявки протягом 30 календарних днів з дати опублікування цього оголошення до виконавчого комітету Щастинської міської ради за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, пл. Миру, буд. 9.

Телефон для довідок: (0642) 96-08-51; 96-07-44.

Дата:
2017-05-29