Радник з питань реєстрації речових прав у проект ПРООН

В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну),що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Щастинська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад(далі - УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг радника з питань реєстрації речових прав.

Технічне завдання для радника з питань реєстрації речових прав, а також умови оплати послуг радника визначені в додатку до цього оголошення.

Строк виконання завдання радником становить три місяці.

Для участі у конкурсі зацікавлені особи заповнюють реєстраційну форму, доступну за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iT-DbK1Grd5qFT_cyju1kUtMjO4qe0uyuP3Wt2t471c/edit

Зацікавлені особи мають подати наступні документи:

1) резюме;

2) документи, що характеризують претендента та підтверджують його кваліфікацію (подання характеристик, рекомендацій, наукових публікацій та інших документів, що підтверджують кваліфікацію претендента , вітається)

3) документи, що підтверджують статус особи як платника податків (фізична особа, ФОП тощо).

4)стислий опис  пропозиції про надання послуг (наприклад, у якій формі радник буде надавати консультування, які методики виконання поставлених радою завдань їм пропонуються і т.д.)

Окрема перевага надається особам, що мають статус внутрішньо переміщеної особи, що підтверджується відповідною довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Документи необхідно надсилати на адресу uaror.project@gmail.com до 7 серпня 2016 року.

З додатковими запитаннями та уточненнями можна звернутися до керівника проекту Козіної Віри на адресу uaror.project@gmail.com.

Детальний перелік послуг радника з питань реєстрації речових прав

для Щастинської міської ради

Сфера діяльності радника з правових питань:

Радниквикористовуючи свої навички, досвід і розуміння питань діяльності органів місцевого самоврядування надає консультативні послуги в частині застосування чинного законодавства, яке регулює повноваження органів місцевого самоврядування в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Такі послуги включають:

1) аналіз рівня знань (навичок) посадових осіб органів місцевого самоврядування (державних реєстраторів) в сфері здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

2) аналіз прийнятих державними реєстраторами рішень стосовно реєстрації (відмови в реєстрації) речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

3) надання державним реєстраторам роз’яснень щодо практичного застосування нормативно-правових актів, які регламентують питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

4) надання консультативної допомоги державним реєстраторам з проблемних питань, які виникли у них під час здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

5) підготовка узагальненого висновку щодо типових помилок, яких припускаються державні реєстратори під час здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

Звітування щодо наданих послуг:

Звітним періодом є календарний місяць, відлік якого починається з дня укладення договору.

Радник з правих питань кожного місяця надає звіт про надані ним за звітний період послуги.

Крім щомісячного звіту радник після проведення детального обстеження потреб відповідної ради, окремо надає Замовнику попередньо погоджений з відповідним ОМС орієнтовний план надання відповідних послуг (складення авторських творів), у якому визначає пріоритети діяльності та попередній перелік проектів документів, які він має скласти для ОМС у межах виконання договору із Замовником.

Радник також складає та надає Замовнику фінальний звіт про послуги, надані відповідним ОМС за весь період дії договору із Замовником.

Умови оплати:

Винагорода радника за надання послуг складає еквівалент 1800(одну тисячу вісімсот) доларів США, які виплачуються у гривні України відповідно до коригувань валют, встановлених ООН на момент перерахування коштів Замовнику.

Винагорода радника включає у себе усі податки та збори, передбачені законодавством України для відповідних правочинів, а також витрати на проїзд та проживання, які радник має здійснити у зв’язку із виконанням договору.

Термін виконання:

Послуги мають надаватися протягом 3-х місяців з моменту укладення договору між Замовником та радником.

Дата:
2016-07-25