Приписка громадян України 2001 року народження

Відповідно до вимог глави ІІІ, Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» на території Щастинської міської ради протягом січня – березня 2018 року буде проводиться приписка громадян України 2001 року народження до Новоайдарського районного військового комісаріату.

У зв’язку з цим, виконавчий комітет Щастинської міської ради звертається з проханням до керівників підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, розташованих на території Щастинської міської ради надати до військово-облікового бюро виконавчого комітету Щастинської міської ради списки юнаків 2001 року народження та осіб старшого віку (до 27 років) , які не мають свідоцтва про приписку до військового комісаріату і працюють або навчаються у підпорядкованих їм закладах та призначити відповідальну за підготовку особової справи призовника та її доставляння Новоайдарського РВК, для проходження приписки особу з числа працівників закладу.

Громадянам України 2001 року народження та осіб старшого віку (до 27 років) , які не мають свідоцтва про приписку до військового комісаріату, і зареєстровані у м. Щастя та на час проведення приписки ніде не працюють та не навчаються, необхідно самостійно прибути до ВОБ виконкому для залучення їх до приписки.

документів необхідних для формування особової справи призовника.

1.     Ксерокопія свідоцтва про народження.

2.     Ксерокопія паспорта.

3.     Ксерокопія ідентифікаційного коду.

4.     Ксерокопія документів про освіту з додатками.

5.     Довідка з місця навчання (роботи).

6.     Характеристика з місця навчання, роботи, мешкання.

7.     Лист вивчення.

8.     Довідка про склад сім’ї.

9.     4 фото 3,5х4,5.

10.                        Копія посвідчення водія (у разі наявності).

11.                       Копія свідотства про шлюб,народження дітей або розлучення (у разі наявності).

Дата:
2017-12-19