При Новоайдарському територіальному центрі діє «Мультідисциплінарна команда»

При Новоайдарському територіальному центрі діє «Мультідисциплінарна команда», до складу якої входить перукар, прачка, сестра медична, завідувачі відділень терцентру та за необхідністю інші спеціалісти установ та закладів соціального захисту населення. Спеціалістами терцентру в м.Щастя була розміщена інформація для людей похилого віку, бажаючих користуватися послугами мультідисциплінарної команди, тобто відповідно до постанови КМУ від 29.12.2009 № 1417, особи, які мають право на обслуговування Новоайдарським територіальним центром повинні при собі мати медичний висновок та довідку про склад сім’ї, також були розміщені контактні дані для уточнення інформації.

На безоплатне обслуговування мають право громадяни, які не здатні до обслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку та інші громадяни похилого віку, інвалід, які на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, інвалідів за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім’ї. Інші категорії людей похилого віку обслуговуються за плату.

Отже, на даний час громадяни м. Щастя можуть користуватися послугами мультідисциплінарної команди.

Дата:
2016-12-28