Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів

ГО «Зірочка» в рамках грантового проекту, відповідно до УГОДИ № RPP/2020/07/101/DR в рамках проекту ЕНІ /2018/398-605   «RAINBOW GAME”   «створення сенсорної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами"
Дата оголошення про конкурс: 30.07. 2020 р.
Термін подання конкурсніх пропозицій: 09.08.2020 р.
Предметом закупівлі є будівельні матеріали
Строк надання товарів/ послуг: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки.   Вимоги до постачальника товарів/послуг - учасника конкурсу
До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники матеріалів, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна), а також документи, що підтверджують якість та безпеку товару, гарантії та інструкції експлуатації, тощо.
Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
3. Конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
4. Оригінал Рахунка-фактури
5. Зразок договору поставки товару
 Доставка товару до місця призначення - Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, вул. Гагаріна 8а
Контактна особа Назарова Ольга Дмитріївна телефон+ 380954533216