оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна

виконавчого комітету Щастинської міської ради

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,

які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна

Дата, час і місце проведення конкурсу: 31.08.2017. о 10.00 год. у  приміщенні виконавчого комітету Щастинської міської ради.

Відомості про об’єкт оцінки: нежитлове приміщення площею 20,5 кв. м., що знаходиться в окремій будівлі  «Червоний куток» Щастинської міської лікарні, за адресою: Луганська область, Новоайдарський район,  м. Щастя, вул. Донєцкая, 97.

Кінцевий термін подання документів: 30.08.2017.

Термін виконання робіт: 15 календарних днів.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України  від 31.12.2015 №2075 (надалі – Положення).

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Щастинської міської ради конкурсну документацію в запечатаному конверті  з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих належать:

• − заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 Положення);
  • − копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу І Положення (за наявності);
  • −  письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);
  • −  інформація про претендента (додаток 4  до Положення).

Конкурсна документація претендента подається в запечатанному конверті і складається із:

• підтвердних документів;
  • пропозиційщодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;
  • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майната підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення).

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого комітету Щастинської міської ради за адресою: 91480, Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, пл. Миру, 9 за чотири

робочі дні до оголошення дати проведення конкурсу (включно).

Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.

Телефон для довідок: тел./факс: +38 (0642) 96-08-53, e-mail: schastye-ispolkom@ukr.net

Дата:
2017-08-16