Розпорядження міського голови №86 від 18.10.2011р."Про скликання засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 18. 10.2011р.

№ 86

м.Щастя

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Щастинської міської ради

Керуючись ст.ст.52, 53 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»:

1.       Скликати засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради 18.10.2011 року о 15.00 годині у приміщенні виконавчого комітету (пл. Миру, 9) з порядком денним, який додається до даного розпорядження згідно з додатком.

2.       Секретарю Щастинської міської ради здійснити необхідні заходи, пов’язані з виданням даного розпорядження відповідно до розпорядження Щастинського міського голови від 20.07.2011р. № 62 «Про деякі питання щодо оприлюднення публічної інформації, яка міститься в актах місцевого самоврядування».

В. о. міського голови секретар ради                                                                                     О. О. Богиня

Додаток до розпорядження

Щастинського міського голови

від 18.10.2011р. № 86

засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради

18.10.2011 р.

1.      Про оформлення права власності на нежитлове приміщення №6, розташоване за адресою: м. Луганськ, м. Щастя, кв. Енергєтіков, 1а, за територіальною громадою м. Луганська в особі Луганської міської ради.

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

2.      Про заходи щодо своєчасного усунення ожеледі та снігових заметів на автошляхах м. Щастя у зимовий період 2011-2012 років.

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

3.      Про деякі питання щодо будівництва телекомунікаційних мереж широкосмугового доступу до мережі Інтернет у м. Щастя.

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

4.      Про затвердження робочого проекту «Реконструкції очисних споруд м. Щастя.

Доповідає: Валуйсков Є.М. – заступник міського голови.

5.      Про затвердження звіту за 9 місяців 2011 року.

Доповідає: Клімкова С.М. – заступник міського голови, начальник

відділу планування бухобліку та звітності.

6.      Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік.

Доповідає: Клімкова С.М. – заступник міського голови, начальник

відділу планування бухобліку та звітності.

7.      Про постановку на квартирний облік за місцем проживання гр. Бобришева О.В.

Доповідає: Івановський Сергій Олексійович – заступник міського

голови.

8.      Про зняття з квартирного обліку осіб, що знаходяться на черзі за місцем проживання.

Доповідає: Івановський Сергій Олексійович – заступник міського голови.

9.     Про звіт директора комунального підприємства «Жилбудсервіс» за ІІ півріччя 2010 року та І півріччя 2011 року.

Доповідає: Горшковський С.В.

Секретар  ради                                          О.О. Богиня