Експерт з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

Експерт  з питань управління багатоквартирним будинком у проект ПРООН

В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну),що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Щастинська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад(далі - УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг експерта з питань управління багатоквартирним будинком.

Технічне завдання для експерта з питань управління багатоквартирним будинком, а також умови оплати праці такого експерта визначені у додатку до цього оголошення.

Строк виконання завдання експертом становить три місяці.

Для участі у конкурсі зацікавлені особи заповнюють реєстраційну форму, доступну за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iT-DbK1Grd5qFT_cyju1kUtMjO4qe0uyuP3Wt2t471c          Зацікавлені особи також подають:

1) резюме;

2) документи, що характеризують претендента та підтверджують його кваліфікацію (подання характеристик, рекомендацій, наукових публікацій та інших документів, що підтверджують кваліфікацію претендента , вітається)

3) документи, що підтверджують статус особи як платника податків (фізична особа, ФОП тощо).

4) розроблену методику виконання визначеного технічного завдання із зазначенням строків його виконання (зверніть увагу, що строк виконання завдання не може перевищувати три місяці).

Документи необхідно надсилати на адресу uaror.project@gmail.comдо 17 серпня 2016 року.

З додатковими запитаннями та уточненнями можна звернутися до керівника проекту Козіної Віри на адресу uaror.project@gmail.com.

Детальне завдання експерта з питань управління багатоквартирним будинком

для Щастинської міської ради

Предмет завдання: Надання послуг з надання методологічної допомоги раді в частині застосування інституту управління багатоквартирним будинком (далі – методологічна допомога).

Обсяги та етапи надання послуг:

Максимальна встановлена кількість днів для надання послуг складає 3 місяці.

Обсяг надання послуг передбачає 4 етапів, а саме:

Етап 1: Організація роботи (підготовка та погодження з уповноваженим ОМС календарного плану послуг);

Етап 2: Проведення аналізу(здійснення аналізу діяльності органів місцевого самоврядування в частині сприяння ними запровадженню на території Щастинської територіальної громади інституту управління багатоквартирним будинком; проведення опитування серед мешканців територіальної громади з метою з’ясування їх обізнаності про інститут управління багатоквартирним будинком, передбачений Законом України від 29.11.2001 р. № 2866-III"Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" та Законом України від 14.05.2015 р.  № 417-VIII"Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку")

Етап 3: Визначення напрямків та пріоритетів на шляху надання методологічної допомоги(здійснення попередньої оцінки бажань (намірів) мешканців багатоквартирних будинків створювати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ); виявлення проблемних питань на шляху до створення ОСББ; з’ясування слабких сторін (в разі їх наявності) в діях органів місцевого самоврядування щодо запровадження інституту управління багатоквартирним будинком (зокрема, ОСББ) серед мешканців таких об’єктів, підготовка фахівцій ради та/або її виконавчих органів до реалізації приписів Закону № 2866 та Закону № 417 тощо);

Етап 4: Надання методологічної допомоги (результатом має стати методичні матеріали та проекти локальних актів ради та її виконавчих органів, які будуть використовуватися для реалізації завдань з метою запровадження інституту управління багатоквартирним будинком на території юрисдикції Щастинської міської ради).

Результати виконаного завдання:

Експертом надано послуги, направлені на сприяння відповідним ОМС в частині застосування інституту управління багатоквартирним будинком, підготовлено методологічні матеріалі щодо запровадження інституту управління багатоквартирним.

Звітування щодо виконаного завдання:

Експерт з питань управління комунальною власністю подає розроблені ним документи не пізніше ніж за 10 днівдо завершення дії укладеного з ним договору на виконання вказаного завдання.

Очікувані результати від виконаного експертом завдання:

Надана експертом методологічна допомога має сприяти:

1. Отриманню радою:

1.1. висновків про визначеність мешканців багатоквартирних будинків щодо обрання ними форми управління багатоквартирним будинком;

1.2. практичних матеріалів по запровадженню інституту управління багатоквартирним будинком, які мають обов’язковов містити такі складові:

- правові основи питань спільної власності у багатоквартирному будинку;

- прийняття рішень щодо управління будинком зборами співвласників;

- ОСББ як ефективна форма управління спільною власністю в багатоквартирному будинку;

- започаткування роботи ОСББ у багатоквартирному будинку;

- правове забезпечення діяльності управителя;

- юридичний захист прав та інтересів співвласників.

1.3. підвищенню якості роз’яснювальної роботи серед мешканців багатоквартирних будинків про інститут управління багатоквартирним будинком;

1.4. запровадженню на території Щастинської міської ради інституту управління багатоквартирним будинком (зокрема, шляхом створення ОСББ)

Умови оплати:

1)                     Винагорода експерта за надання послуг складає еквівалент 2800 (дві тисячі вісімсот) доларів США, які виплачуються у гривні України відповідно до коригувань валют, встановлених ООН на момент перерахування коштів Замовнику.

2)                     Винагорода експерта включає у себе усі податки та збори, передбачені законодавством України для відповідних правочинів, а також витрати на проїзд та проживання, які експерт має здійснити у зв’язку із виконанням договору.

Дата:
2016-07-25