від29.07.2011 р. №13/8 Про передачу в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки № ……. на ділянці ….. площею 0.0417 га, для ведення садівництва в садовому товаристві … громадянці Іщенко І.А.

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА  РАДА

VІ  СКЛИКАННЯ

ХІІІ СЕСІЯ

від29.07.2011 р.

№ 13/ 8

м. Щастя

Про передачу в приватну власність шляхом

приватизації земельної ділянки № …….

на ділянці …..  площею 0.0417 га, для ведення

садівництва в садовому товаристві ……………

громадянці Іщенко І.А.

До Щастинської міської ради звернулася громадянка  Іщенко Ірина Анатоліївна, яка мешкає за адресою: …………………., кв.28, з питання передачі їй в приватну власність шляхом приватизації земельної ділянки № ….. на ділянці ….. площею 0.0417 га, для ведення садівництва у садовому товаристві …………… .

Згідно довідки ТОВ «Геос» від 24.06.2011 р. б/н за матеріалами геодезичної зйомки фактична площа земельної ділянки № …… на ділянці …… садового товариства ………….  становить 0.0417 га.

Керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивне узгодження постійної  комісії  з питань  благоустрою, екології та землекористування, Щастинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати громадянці Іщенко Ірині Анатоліївні, яка мешкає за адресою : ……………………..в приватну власність шляхом приватизації земельну ділянку № ……. на ділянці …..  площею 0.0417 га, для ведення садівництва в садовому товаристві …….. .
  2. Громадянці Іщенко І.А. оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку, зазначену в п. 1 цього рішення, згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Щастинської міської ради з питань  благоустрою, екології та землекористування (Шишков А.О.).

Міський голова                                                                                    В.Л.Живлюк