Запрошуємо на РОБОЧУ ГРУПУ з громадської безпеки ПРООН

2019-11-26

ЗВІТ про виконану роботу особовим складом ВП №1

Новоайдарського ВП  за  жовтень, листопад  місяці 2019 року.

На территорії м. Щастя, що обслуговуєвідділення поліції за жовтень, листопад місяці 2019 рокустаном на 27.11.2019 року зареєстровано 220 повідомлень та заяв громадян про злочини та пригоди.

Із зареєстрованих повідомлень тазаяв громадян 190матеріалів  були розглянуті упорядкуЗаконуУкраїни«Про зверненнягромадян».

Внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань 30матеріалів.

Вчинено крадіжок – 7, розкрито6,  1-не розкрита.

Грабіж-1, рокрито-1

Незаконне зберіганнянаркотичних засобів – 6, розкрито – 5,  1-провадження закрито – 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 44 КУпАП

Спричинення легких тілесних ушкоджень – 3, розкрито – 3.

Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами- 1факт, проводиться досудове розслідування, подія відбулась біля ЛТЕС м. Щастя.

Шахрайство– 2, передано до Новоайдарського ВП – 2.

Швидкоплиннісмертігромадян, без ознак насильницької смерті, внесенів ЄРДР10

Розкрито злочинів усього 15:

Ст. 125 ККУ-3 злочини

Ст. 185 ККУ-6 злочинів

Ст. 186 ККУ-1 злочин

Ст. 309ККУ-5 злочинів

Складено адмінпротоколів усього: - 43

Ст.178 КУоАП(Розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях або поява у п’яному вигляді) – 19 протоколів.

Ст.175-1КУоАП(Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) –2 протоколи.

Ст.176КУоАП(Виготовлення та зберігання самогону) –8 протоколів.

Ст. 44 КУоАП (Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання, наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту у не великих розмірах)- 3 протоколи.

Ст.173-2КУоАП(Вчинення домашнього насильства) –2 протоколи, осіб взято на облік, та складений заборонний припис.

Ст. 180 КУоАП (Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння)  - 2 протоколи.

Ст. 184 КУоАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) -3 протоколи.

Адмінпрактика з ПДР – 4

Ст. 126 КУоАП (Керування транспортним засобом без відповідних документів на право керування) – 2 протоколи.

Ст. 130 КУоАП (Керування транспортними засобами або суднами осабами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів , що знижують їх увагу та швидкість реакції) – 2 протоколи.

Проведено профілактичних заходів в учбових закладах-9

Особовий склад поліції м. Щастя був задіяний на охорону громадського порядку- 4 рази.

Проблемні питання:

Некомплект особового складу-4 співробітника

Потреба у придбанні нового транспорту, так як наявний службовий транспорт застарілий та постійно ламається, що знижує ефективність виконання поставлених завдань.

Хотів би особливо висловити подяку організації ПРООН в особі Еміля Коренєва, та представнику Щастинської ВЦА Наталії Палагуті, за сприяння в облаштуванні фронт-офісу поліції м. Щастя.

НачальникВП №1 НовоайдарськогоВП

ГУНП Українив Луганській області

полковник поліції                                                                                 В’ячеслав  Дубчак