Зізнання місту у коханні – з Днем народження, Щастя!

2020-09-12
Зізнання місту у коханні – з Днем народження, Щастя!

57 років – багато чи мало? Дійсно мало для поколінь щастинців, які зросли у нашому славному місті. Недарма у гімні місту є слова «Мой город - словно сказка, словно сон». І поздоровлення у цей день таки ж щирі, від души. Виконуюча обов’язки керівника ВЦА Світлана Клімкова побажала кожній родині добробуту та щастя, щоб ім’я нашого міста стало дійсністю та процвітанням для кожного щастинця.

Обовязкові у День народження рідного міста - Почесні грамоти та подарунки від військово-цивільної адміністрації та Новоайдарської ради щастинцям за досягнення у роботі, сумлінну працю на благо рідного міста. Із святом вітали та нагороджували: в.о.керівника ВЦА Світлана Клімкова, голова Новоайдарської РДА Тетяна Новікова, голова Новоайдарської районної ради Віктор Макогон. Народний депутат України Вікторія Гриб також привітала своїх виборців, її помічник Олена Болотова прочитала вітальний лист.

Карантинні обмеження не згасили святковій настрій – настрій творчості, натхнення, переможних творчих колективів міста Щастя:

колектив ансамблю танцю школи мистецтв – лауреати 1-х  премій  Міжнародних конкурсів хореографічного мистецтва «Цвітень»;

улюблениця міста та учасниця першого сезону Х-фактору, фестивалів «Червона рута» и «Народна зірка» Світлана Демідова;

вокалістка школи мистецтв, лауреат дистанційних Міжнародних конкурсів Анастасія Януш;

фортепіанний ансамбль – виконавці Марія Краснікова та викладач Карина Талаченко;

лауреат дистанційних Міжнародних конкурсів Поліна Паукова із «Неаполітанським танцем» ;

переможці Міжнародного фестивалю  з хореографії – колектив танцю «Магія»;

наші зірки – вокалістка Кристина Гюльюшева та вокальний ансамбль школи мистецтв «Лорелея».

Яскраві концертні номери – це подарунок рідному місту.

Зі святом, наше місто ЩАСТЯ!