Визначено переможців конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах

2020-08-04

Перелік переможців затверджено відповідним наказом управління промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації від 31.07.2020 № 29-О «Про визначення переможців конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), який відбувся 15.07.2020».

Із протоколом засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Луганській області від 15.07.2020 № 149 можна ознайомитися за посиланням.