Вітання з Днем комунальника України

2019-03-14

Шановні працівники житлово-комунального
господарства і побутового обслуговування!

Виконавчий комітет Щастинської міської ради щиро вітає Вас
з нагоди вашого професійного свята!

Галузь житлово-комунального господарства є однією з найвагоміших соціально-значущих складників діяльності міста, що покликана забезпечувати умови нормальної життєдіяльності населення. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – це ви піклуєтесь про тепло в оселях щастинців, доступність та якість побутових послуг, стабільне функціонування комунальної сфери, чистоту та охайність вулиць, красу вуличних клумб. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку нашого міста.
Велика вдячність за багаторічну сумлінну працю! Бажаємо Вам професійної майстерності, міцного здоров’я, родинного щастя та нових трудових здобутків на благо рідного міста!
І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.