"Вітаємо захисників України" - до Дня Збройних Сил України

2019-12-04

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладах загальної середньої освіти міста Щастясеред учнівської молоді протягом усього тижня відбудутьсязаходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Тож сьогодні, 4 грудня, у Щастинській школі № 2 пройшов відкритий урочистий захід «Вітаємо захисників України». До закладу були запрошені військовослужбовці 46-ї окремої десантно-штурмової бригади. Свято пройшло в чудовій теплій атмосфері. Військовослужбовців привітали не тільки щирими словами вдячності, піснями та танцями, але й розповіли гуморески.  Молоді козачата заспівали про свою країну,  а танець шкільного хореографічного колективу із полотнищами кольорів прапора нашої держави, підкреслив святковий настрій та сенс відзначення Дня Збройних Сил України.

Гості школярів, десантники, мали змогу не тільки зостатися сторонніми спостерігачами свята, а й стати школярам старшими товаришами у спортивних естафетах. Бурхливі емоції, підтримка вболівальників, командний дух перемоги та маленькі щирі подарунки військовослужбовцям 46-ї бригади – саме таким запам’ятається цей день для маленьких та дорослих громадян нашого міста.