В облдержадміністрації відзначили представників органів місцевого самоврядування

2019-12-06

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська взяла участь у заходах до Дня місцевого самоврядування.

Вона від імені голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая, привітала присутніх, зазначивши, що цей день об’єднав людей з активною життєвою позицією: «Майбутнє держави неможливе без розвитку, а децентралізація відкрила перед Луганщиною нові можливості. Від вашого професіоналізму та ваших знань залежить рівень життя громад, міст та районів».

За активну громадянську позицію, високі професійні досягнення, значний особистий внесок у розвиток громади, зразкове виконання службових обов’язків представники місцевого самоврядування були нагороджені обласними відзнаками.

Так, були відзначені колектив виконавчого комітету Чмирівської сільської ради Старобільського району, Марківський селищний голова Ігор Дзюба, Троїцький селищний голова Демид Палагно, Коломийчиський сільський голова Надія Чунихіна.

У заході взяли участь керівники райдержадміністрацій, районних рад, міських рад та об’єднаних територіальних громад.