Відділення поліції №1 Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області повідомляє

2018-12-04
Відділення поліції №1 Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області повідомляє

Співробітниками ВП №1 в м. Щастя постійно ведеться кропітка робота з протидії злочинності та профілактики правопорушень.
01.12.2018 під час патрулювання та проведення оперативно-профілактичних заходів щодо протидії наркозлочинності, співробітниками СКП ВП №1 спільно з БПСПОП Луганськ 1, було виявлено у гр. Ш, речовину рослинного походження зеленого кольору. Речовина знаходилася в подрібненому сухому стані та відзначалася характерним запахом коноплі. Гр. Ш. зберігав означену речовину при собі для власного вживання без мети збуту. Вилучена речовина спрямована на експертизу.
У гр. Ц. було виявлено та вилучено паперовий згорток, у якому знаходилася речовина рослинного походження зеленого кольору, в подрібненому, сухому стані, з характерним запахом коноплі. Гр. Ц. зберігав при собі рослинну речовину для власного вживання без мети збуту. Вилучена речовина спрямована на експертизу.
В діях вищезазначених громадян вбачаються ознаки ч.1 ст. 309 КК.