Сьогодні, 4 грудня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради

2018-12-04

До порядку денного внесено тринадцять проектів рішень. Прийнято дванадцять. Одне питання «Про надання дозволу комунальному підприємству «Жилбудсервіс» на списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Щастя» відкладено на доопрацювання.
На засіданні було розглянуто:
- зміни до міського бюджету на 2018 рік;
- узгоджено створення тимчасової спеціальної контрольної комісії з обстеження технічного стану багатоквартирного житлового фонду в місті Щастя, що перебуває в управлінні КП «Жилбудсервіс»;
- призив громадян 2002 року народження;
- питання квартирного обліку та статусу службового приміщення;
- свята у грудні, а саме, план міських заходів, нагородження громадян нашого міста, організація торгівлі ялинками (з 22 грудня по 31 грудня 2018 року, за адресами: вул. Донєцкая, 121 та вул. Матросова, 8) та оголошення огляд-конкурсу на краще святкове оформлення підприємств, об’єктів торгівлі до Нового 2019 року та Різдва Христова у м. Щастя.
Докладно з рішеннями виконавчого комітету можливо ознайомитися в розділу «Нормативні документи виконавчого комітету» на офіційному сайті Щастинської міської ради: