ЩАСТЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

2020-12-04

ЩАСТЯ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

06 грудня вся країна святкує День Збройних Сил України. В Щастясвяткування почалось 4 грудня. В Палаці культури військовослужбовціввійськової комендатури м. Щастя та десантно-штурмового батальйону привітали творчі колективи міста. Розпочалося свято з урочистих привітань воїнів та нагородженням їх Почесною грамотою військово-цивільної адміністрації          м. Щастя.

Святковий настрій дарували діти своїм натхненням та щирою шаною, яка лунала у словах пісні Поліни Бєжанової «Нашим військовим», Анни Міхіної «Чорнобривці», ансамблю ЗОШ № 1 «Скерцо». Щастинські золоті голоси Світлана Дємідова та Христина Гюлюшева нагадали солдатам про домівки та почуття.

Зі сцени висловлювали велику подяку кожному військовослужбовцю за зразкову службу, вірність військовому та громадянському обов’язку.

Вітаємо зі святом!