Щастинська школа-інтернат відкрила проекти "Громада своїми руками"

2019-09-13

13 вересня в рамках конкурсу «Громада своїми руками» - 2019 Щастинська обласна загальноосвітня санаторна школа інтернат І-ІІ ступенів відкрила два проекту: «Арт- майданчик: Лабораторія прикладної творчості»  та  «Рівний-рівному».

Відкриття справило враження свята – посмішки та повітряні бульбашки, дитяча зацікавленість новими розвиваючими іграми та можливістю показати поважним гостям свою талановитість у саморобних арт-витворах. До школи-інтернату прийшли представники військово-цивільної адміністрації, ДТЕК, Агенції місцевого розвитку, дитячих садочків. Всі вони із задоволенням пройшли по класам, дитячим ігровим кімнатам, спальням для найменших.

186 учнів навчається у стінах школи – пристосованої до впровадження Програми Нової української школи, з комп’ютерним оснащенням, інтерактивними класами, дружньою атмосферою. Саме психологічне розвантаження, безконфліктний простір втілюється педагогами школи за допомогою системи медіації. Гостям не просто розповіли про поняття «коло», «медіація», а й запропонували зануритися до роботи учнівської групи медіаторів. Проект «Рівний-рівному» - це продовження напрямку створення дружнього, безконфліктного дитинства, і діти – медіатори зуміли зацікавити дорослих.