Щастинські волонтери взяли участь у етнофестивалі "Луганщина єднає"

2019-08-19

Етнофестиваль «Луганщина єднає» відбувся! 18 серпня у Сєвєродонецьк  зі всієї області з’їхалися бджолярі та народні митці, їх об’єднали  Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації, Громадська організація «Асоціація бджолярів Луганщини «Медова Артіль» та Програма розвитку ООН в Україні. Бджолярі представили різноманіття не тільки меду а також і продукції бджільництва. Етнофестиваль подарував відвідувачам багато цікавих локацій, серед яких були представлені бренд Луганщини, декоративно-ужиткове мистецтво, майстер-класи для дітей та дорослих. Делегація з міста Щастя також взяла участь у фестивалі. Вісім волонтерів прикували увагу сєвєродончан майстер-класами із степ-аеробіки та витворами із глини. Підходили глядачі усіх вікових категорій та залишалися навчитися ліпити вироби із глини чи освоїти степ. Щастинські волонтери виробили усю глину і багатьом відвідувачам на спогад про етнофестиваль  осталися саморобні глиняні вироби та чудові емоції.