Питання розробки гендерно-чутливої Стратегії розвитку громади

2019-11-14

14 листопада в місті Щастя пройшло обговорювання питання розробки гендерно-чутливої Стратегії  розвитку громади. В розмові взяли участь представниці груп самодопомоги нашого міста, ВЦА та структури ООН Жінки Яна Любімова та Ольга Лішик.

Координаторка груп самодопомоги Наталія Трощій презентувала Гендерний профіль Щастинської територіальної громади. Також було піднято проблематику населених міст громади у розрізі гендерної вразливості. Розмова йшла про пріоритети жінок та чоловіків, які мешкають у громаді. Експерти надали рекомендації щодо впровадження на владному рівні гендерно-орієнтованого спрямування програмних документів.

Надалі групи продовжать навчатися, посилювати власний потенціал  та приймати участь у проектній діяльності.