Оперативний звіт: В помешканні громадян було виявлено боєприпаси

2018-09-24

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів 21.09.2018 р. за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України, під час проведення санкціонованих обшуків на підставі ухвали слідчого судді Новоайдарського районного суду Луганської області від 20.09.2018 року, співробітниками ВП№1 Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області спільно з БПСПОП «Луганськ-1» у громадянина А. в його помешканні було виявлено боєприпаси, а саме патрони калібру 5,45-33 (шт.), 7,62- 12(шт.), 7,62*54-4(шт.). Як пояснив останній, він знайшов дані боєприпаси три місяці назад, коли повертався до дому з рибалки, в районі Луганської ТЕС та зберігав вказані боєприпаси в себе дома.
Також співробітниками ВП№1 спільно з БПСПОП «Луганськ-1» у громадянина Б. в його помешканні було виявлено боєприпаси, а саме патрони калібру 5,45-16 (шт.), 12,7- 1 (шт.). Предмет зовні схожий на бойовий припас в розібраному стані з залишками сухої речовини в середині, коричневого кольору. Як пояснив останній, він знайшов дані боєприпаси приблизно місяць назад, коли повертався до дому з рибалки, в районі першого пруда-охолоджувача Луганської ТЕС, та зберігав вказані боєприпаси в себе дома.
Вилучені боєприпаси направлені до НДЄКЦ для проведення вибухо-технічної експертизи.
Будь яку інформацію зазначеного характеру прошу надавати до чергової частини Відділення поліції № 1 м. Щастя за т. 099-008-65-93, 099-45-11-494, для своєчасного реагування працівниками Відділення поліції №1 м. Щастя.

З повагою,
Начальник ВП № 1 В.П. Дубчак