Національно-патріотичне виховання: у школах Луганщини заплановано системно проводити уроки мужності

2021-01-27

26 січня 2021 року відбулася робоча зустріч з питань національно-патріотичного виховання. У заході взяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк, начальник групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Північ» Павло Плужник та начальник гуманітарної групи Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк Ірина Юрченко.

За результатами зустрічі учасниками заплановано системне проведення в закладах загальної середньої освіти області уроків мужності, лейтмотивом яких має стати любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави.