Народний депутат України Вікторія Гриб зустрілася із своїми виборцями

2020-07-31
Сьогодні, 30 липня 2020 року, народний депутат України Вікторія Гриб зустрілася із своїми виборцями. Вікторія Олександрівна представляє у Верховній Раді України обрана по 105 округу від міста Щастя. Зустріч проходила у Щастинському Палаці культури, куди прийшли мешканці міста та представники підприємств, установ, організацій, а також посадовці військово-цивільної адміністрації міста.
Народний депутат не просто звітувала, а поперед всього, розмовляла з виборцями, розповідала що вдалося вже зробити їй, як депутату та запитувала у простих громадян їх проблеми та думки щодо потреб громади. Вікторія Гриб основну увагу приділила питанням подальшого економічного розвитку Щастинської громади. Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Олександрівна докладно розповіла про стан енергетичної галузі країни в цілому та Луганської ТЕС, яка працює одним енергоблоком. Вона нагадала про перебої в минулому в постачанні вугілля на ТЕС, падіння споживання електричної енергії підприємствами країни, імпорт з Білорусії електроенергії, а також наслідки економічної блокади для нашого регіону. Вікторія Олександрівна вказала, що розвиток підприємництва, запуск у роботу нових енергоблоків Луганської ТЕС, а значить і поява сприятливого інвестиційного, економічного розвитку громади, відновлення її трудового потенціалу залежить напряму від найскорішого зняття економічної блокади. Добра новина пролунала для щастинців та наших сусідів – вже в цьому році будуть відремонтовані дороги до Новоайдару (через Передільськ), Трьохізбінки та окружна дорога Петропавлівки. На зустрічі багато уваги було приділено відкриттю пішохідного КПВВ у Щасті та питанню виборів у Щастинську ОТГ. Було багато питань із залу та і після закінчення зустрічі, щастинці підходили до Вікторії із питаннями, пропозиціями та подяками.