Нарада з обговорення ситуації, спричиненою виникненням гострої респіраторної хвороби COVID-19

2020-10-12

Сьогодні 12 жовтня 2020 року у приміщенні військово-цивільної адміністрації міста Щастя відбулася нарада в.о. керівника військово-цивільної адміністрації м. Щастя Світлани КЛІМКОВОЇ с керівництвом КНП «Щастинська міська лікарня» та  представником КНП «Новоайдарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоайдарської районної ради Луганської області, з обговорення ситуації,  спричиненою виникненням гострої респіраторної хвороби COVID-19. На даний час на території міста Щастя виявлено 12 випадків пневмонії та 6 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Інформуємо про те, що у випадку занедужання потрібно ОДРАЗУ ДЗВОНИТИ СІМЕЙНОМУ ЛІКАРЮ особисто  або в реєстратуру  міської лікарні(0642) 96-06-46).

Просимо дотримуватися самоізоляції. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких. Дотримуйтесь протиепідемічних та індивідуальних заходів захисту.