Медалями «За сприяння Збройним Силам України» було нагороджено Сергія Гайдая та луганських волонтерів

2021-01-20

У облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагородження відзнаками Міністерства оборони України. Участь у заході взяли голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та заступник міністра оборони Ігор Старобільський.

За вагомий особистий вклад в організацію та надання всебічної допомоги особовому вкладу військових частин та підрозділів Збройних Сил України відзнакою Міноборони медаллю «За сприяння Збройним Силам України» було нагороджено Сергія Гайдая.

Також було відзначено волонтера благодійної організації «Фонд розвитку Лисичанська» Валерія Бешенка, голову Попаснянської РДА Романа Власенка, директора Лисичанського пивоварного заводу Олега Кострюкова, керівника Сєвєродонецької ВЦА Олександра Стрюка та голову громадської організації «САМІ» Ольгу Тюріну.