Керівник ВЦА м. Щастя Олександр Дунець зустрівся з мешканцями Петропавлівки та Войтово

2021-03-17

Сьогодні, 17 березня, відбулася зустріч керівника Щастинської міської військово-цивільної адміністрації  Щастинського району Луганської області  Олександра Дунець з мешканцями смт. Петропавлівка, на ринковому майданчику та на кварталі Молодіжний, та села Войтове.

У селищі Петропавлівка та селі Войтове це перша та дуже важлива відкрита зустріч керівника військово-цивільної адміністрації з простими жителями. У мешканців накопилося багато питань та пропозицій. На деякі з них Олександр Дунець одразу надав відповідь, решта питань потребують додаткового вивчення та опрацювання.

Надаємо перелік проблем та питань, які були озвучені під час зустрічі у смт. Петропавлівка:

1. Відсутність транспортного сполучення з селищем Петропавлівка. Потрібно,щоб було сполучення за маршрутом: смт.Петропавлівка-м.Щастя.

Відповідь: питання буде вирішено післяпроведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

2. Потрібен другий дитячий садочок.

Відповідь: питання буде вирішено згідно результатів вивчення щодо можливості та необхідності створення другого дитячого садка на території смт. Петропавлівка.

3. Щодо проведення вишукувальних робіт дороги по вулиці Садова.

Відповідь: роботи будуть проведені із залученням спеціалістів відповідної галузі.

4. Відсутнє харчування дітей у школах.

Відповідь: питання буде опрацьовуватися фахівцями для подальшого його вирішення.

Основні питання, які задавали мешканці села Войтове:

1. Відсутність транспортного сполучення.

Відповідь: питання буде вирішено після проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

2. Відсутнє харчування дітей в школах.

3.Проблема безпритульних тварин.

Відповідь: у 2021 році буде розроблена Цільова програма щодо поводження з безпритульними тваринами. Відповідно до цієї програми тварини будуть проходити стерилізацію, вакцинацію та чіпування.

4. Відсутнє приміщення для надання медичної лікарняної допомоги місцевим жителям.

Відповідь: питання буде спрямоване для опрацювання, щодо його вирішення додатково повідомимо.

ПОСИЛАННЯ: