Керівник Щастинської ВЦА Олександр Дунець зустрівся з мешканцями Передільська, Геївки та Старого Айдару

2021-04-06

Сьогодні, 6 квітня, відбулася зустріч керівника Щастинської міської військово-цивільної адміністрації  Щастинського району Луганської області  Олександра Дунець з мешканцями селищ Передільське, Геївка, Старий Айдар.

Процес становлення Щастинської громади триває, тож від мешканців населених пунктів, які приєдналися до територіальної громади, надходить багато запитань щодо вирішення місцевих проблем. І впровадження практики відкритих зустрічей з мешканцями громади, це не тільки реалізація громадських консультацій, а моніторинг проблем, стратегічне планування розвитку громади.

У мешканців накопилося багато питань та пропозицій. На деякі з них Олександр Дунець одразу надав відповідь, решта питань потребують додаткового вивчення та опрацювання.