Катерину Безгинську призначено заступником голови Луганської облдержадміністрації

2019-09-11

9 вересня Віталій Комарницький своїм розпорядженням призначив Катерину Безгинську на посаду заступника голови обласної державної адміністрації.

Сьогодні під час апаратної наради очільник області представив свого нового заступника керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.

Катерина Миколаївна Безгинська народилася у с. Піщаний Брід Добровеличківського району Кіровоградської області 3 квітня 1965 року.

Має три вищі освіти. Закінчила Ростовський державний університет (правознавство, юрист), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (державна служба, магістр), Луганський національний аграрний університет (менеджмент організацій, менеджер-економіст).

В управлінні праці та соціального захисту населення однієї з районних рад у місті Луганськ пройшла усі сходинки кар’єрного зростання: від інспектора до начальника.

Займала посаду заступника голови районної ради у місті Луганськ.

Останнє місце роботи до призначення заступником голови Луганської облдержадміністрації – директор Державного архіву Луганської області, який сьогодні знаходиться  у  місті Сєвєродонецьк.

Нагороджена почесною відзнакою «За розвиток регіону» та орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

За інформацією прес-центру ОДА