Година Землі-2018

2018-03-20

24 березня 2018р. о 20:30 год. в Україні проходить всесвітня кампанія «Година Землі-2018». Запрошуємо мешканців міста Щастя долучитися до зазначеної кампанії та вимкнути світло та прилади на одну годину у суботу, 24 березня 2018 року, о 20:30 год.
Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на 1 годину, щоб показати необхідність об’єднання дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.
Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.