Допомога жителям с. Смолянинове!

2020-07-13

У військово-цивільній адміністрації міста Щастя Новоайдарського району Луганської області був організований збір необхідних речей для забезпечення життєдіяльності постраждалих від пожежі жителів села Смолянинове.

Так 13 липня 2020 року керівник військово-цивільної адміністрації м. Щастя Дмитро Скворцов відвіз у Смолянинівську міську раду продукти харчування, одяг, посуд та інше, зібрані завдяки небайдужим жителям міста Щастя. Крім того, працівниками військово-цивільної адміністрації міста Щастя були зібрані кошти для постраждалих та перераховані на рахунок представника Товариства Червоного Хреста Позднякової Наталії.

Звертаємо Вашу УВАГУ, що збір необхідних речей (посуд) та коштів продовжується. Просимо всіх відгукнутися і допомогти людям в цей важкий час. Кошти можливо перерахувати на картку Приват банк 4731-2191-2232-5586 Позднякової Наталії Володимирівни  (представник Товариства Червоного Хреста)