Деклараційна кампанія – 2019: в «Електронному кабінеті» запроваджено новий електронний сервіс

2019-02-11

З 1 січня 2019 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2018 році.

При направленні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті».

Сервіс передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Також надає можливість скоротити час і витрати на подання звітності, мінімізувати помилки при заповненні декларації, надати копії первинних документів як додаток до декларації в он-лайн режимі.

Нагадаємо, окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи, інші мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

Декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів: особисто; надсилається поштою; в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Скористатися зазначеним сервісом можуть особи, які мають особистий ключ електронного цифрового підпису, зокрема АЦСК ІДД ДФС тощо.

Окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі – декларація), інші мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

За інформацією Головного управляння ДФС у Луганській області