Благодійна Організація «Парафіяльний Благодійний Фонд «Карітас Маріуполь» ОГОЛОШУЄ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС НА ПОСАДУ ЮРИСТА

2021-01-21

Благодійна Організація «Парафіяльний Благодійний Фонд «Карітас Маріуполь»

ОГОЛОШУЄ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС НА ПОСАДУ ЮРИСТА

Проєкт «Newmethodforlegalaidserviceprovisionthroughlocalauthorities/ Впровадження нових моделей надання безоплатної правової допомоги через місцеві органи влади»виконується в рамках проєкту ПРООН «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» за підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Місто реалізації проекту: Луганська область

Місто постійного розташування кожної посадової одиниці: м.Щастя, с. Нижньотепле,  с. Станиця-Луганська

Заробітна плата:  11 000 грн. (без урахування податків)

Тип зайнятості:повна, за основним місцем роботи

Кваліфікаційні вимоги та службові обов’язки:

1. Вища юридична освіта

2. Досвід роботи від 2-х років у юридичній сфері

3. Знання:

- знання нормативно-правових актів у сфері захисту прав людини;

- знання норм процесуального та матеріального права;

-вміння працювати з людьми;

- вміння складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;

- вміння працювати з правовими базами даних;

- володіння державною мовою

-методичні і нормативні матеріали по правовій діяльності.

-цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право; податкове, екологічне законодавство.

-порядок систематизації, обліку і ведення правової документації з використанням сучасних інформаційних технологій.

4.Аналіз нормативної бази, по вибраних напрямах активності.

5.Виконання обов'язків в рамках проектної діяльності.

7. Консультує громадян з правових питань.

8. Допомагає городянам та громадам у написанні скарг, запитів тощо.

9. Допомагає у формуванні пакетів документів при отриманні тих чи інших соціальних пільг.

10. Створює проекти договорів, перевіряє їх відповідність законодавству.

11. Надає комплексне консультуванні громадян для отримання соціальних, адміністративних послуг.

12. Готує позовні заяви і та інші процесуальні документи.

14.Організовує та проводить зустрічі, круглі столи, в т.ч.  з представниками органів влади та місцевого самоврядування.

Термін надання пропозицій:  до 15:00  27.01.2021

Резюме подаються в електронному вигляді у форматі PDF на адресу Lda.of.schastye@gmail.com

За додатковими питаннями звертатися за тел. 095-351-85-23 (Вікторія)