17 травня 2018 року у місті Щастя пройшли заходи, присвячені Всесвітньому дню вишиванки

2018-05-17

Вранці у приміщенні Палацу Культури пройшов майстер-клас з пісочної анімації «Українські візерунки», майстер-клас «Українська вишивка» та відбулася дружня зустріч хору ветеранів під назвою «Віночок українських пісень», а ввечері музичне заняття «Малюнки українського танцю» за участю колективу «Горошини». Бібліотека для дітей організувала в цей день тематичну зустріч під назвою «Українська вишиванка». Педагогічним колективом та учнями Щастинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені К. Кутового було організовано акцію «Вдягни вишиванку», «Пам’ятаймо традиції» та проведені виховні години з вікторинами для учнів школи.У шкільному ародознавчому музеї «Весела світлиця» Щастинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 була організована виставка-експозиція «Вишивана моя Україна» та проведені виховні години для учнів 1-11 класів «Вишиванками цвіте Україна»Щастинською обласною загальноосвітньою санаторною школою інтернатом І-ІІ ступенів був проведений флеш-моб та фотосесія під назвою «День вишиванки – веселкове свято».

ФОТО ЗВІТ