16 серпня до Щастя з виїзним особистим прийомом громадян приїхав голова Луганської обласної державної адміністрації

2017-08-16
16 серпня до Щастя з виїзним особистим прийомом громадян приїхав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуз Юрій Григорійович. В поїздці також брали участь: заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань безпеки та громадського порядку Клименко Ю.Ю., керівник апарату облдержадміністрації Калініна І.М., директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Поліщук Е.А. Всього прийшло на особисту зустріч з керівництвом ОДА п’ятеро чоловік, ними було надано заяви у письмовій формі. Мешканці Щастя звернулись до голови ОДА з питаннями стосовно заповнення вакансій вузьких фахівців, насамперед педіатра, у міський лікарні, а також надання медичної, в тому числі реабілітаційної допомоги дітям-інвалідам. Громадянами під час прийому було надано звернення стосовно якості доріг, транспортного зв’язку та цінової політики пасажирських перевозок. До Гарбуза Ю.Г. на прийом також прийшли керівники Щастинської спілки ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Вони просили матеріальну допомогу у встановленні пам'ятного знаку ліквідаторам аварії, затверджений макет якого вже є, ціна цього питання 400 тис.грн. Усі громадяни на особливому прийомі говорили щодо матеріальних труднощів. Голова ОДА ще під час зустрічі доручив ряду департаментів підготувати ретельну інформацію щодо звертань громадян та надання їм матеріальної допомоги. Гарбуз Ю.Г. та керівництво апарату ОДА після прийому мешканців міста провели конструктивний діалог з виконавчою владою Щастинської міської ради. Так, стосовно проблеми заповнення лікарняних вакансій, Богиня О.О. доповів про вирішення квартирного питання для медиків. В розмові також була піднята проблема оформлення права власності та особливостей роботи пенсійного відділення у Щасті. Голова Луганської обласної державної адміністрації пообіцяв підтримку та надання допомоги місту.