Оголошення щодо оренди нерухомого майна

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Щастинської міської ради здає в оренду на конкурсних засадах нерухоме майно, а саме: приміщення № 19 площею 19,4 кв. м., розташоване за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, вул. Спортивна, 3.

Основні умови конкурсу: - проведення експертної оцінки приміщення здійснюється за рахунок орендаря-переможця; - цільове використання приміщення – для здійснення господарської діяльності, крім використання його для потреб промислового характеру та політичної діяльності; - дотримання вимог безпечної експлуатації об’єкта; - страхування об’єкта оренди. Кінцевий термін прийняття пропозицій (заяв про оренду і конкурсних пропозицій) - 10 грудня 2018 року.

Конкурс буде проведено 11 грудня 2018 року об 1100 в приміщенні виконавчого комітету Щастинської міської ради за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, пл. Міра, буд. 9, кабінет міського голови.

Усі бажаючі можуть подавати заявки протягом 30 календарних днів з дати опублікування цього оголошення до виконавчого комітету Щастинської міської ради за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, пл. Міра, буд. 9. Телефон для довідок: (0642) 96-08-51; 96-07-44.

Дата:
2018-11-09