Звернення щодо обмеження відвідування цвинтарю у період релігійного святкування в місті Щастя Радониці «Червона гірка»

2020-04-24
Звернення Шановні громадяни, військово-цивільна адміністрація м. Щастя звертається до вас щодо  обмеження відвідування цвинтарю у період релігійного святкування в місті Щастя Радониці «Червона гірка»

Військово-цивільна адміністрація міста Щастя для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 2 розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 09.04.2020 № 13 «Про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із виникненням на території Луганської області випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2», протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій військово-цивільної адміністрації міста Щастя Новоайдарського району Луганської області від 17.04.2020 № 2, повідомляє:

Протягом дії карантину необхідно утриматись від відвідування Щастинського цвинтаря у період  релігійного святкування  Радониці «Червона гірка», крім процесу поховань, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Залишайтеся вдома і не наражайтеся на небезпеку.