Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту Стратегії розвитку Луганської області на 2021-2027 роки оприлюднено

2020-02-17
Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Стратегії розвитку Луганської області на 2021-2027 роки

Департаментом економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму облдержадміністрації згідно ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» складено та розміщено повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Стратегії розвитку Луганської області на 2021-2027 роки. Ознайомитись з повідомленням можна на офіційному вебсайті облдержадміністрації (меню Соціально-економічний стан – Стратегія розвитку Луганської області – Робоча група з розроблення стратегій - пункт 25 ), або за посиланням.