Життя Станиці Луганської

2016-07-19

17.07.2016 року в ряді населених пунктів Луганської області пройшли вибори в депутати Верховної Ради. Не обійшла ця подія і Станицю Луганську. І як би не намагалися переконати людей усілякими фейковими залякуваннями бойовики з окупованих українських земель та з країни загарбника, але процедура волевиявлення народу пройшла в спокійній та мирній обстановці. Спокій наших земляків охороняли військовослужбовці ЗСУ, місцева поліція, Служба безпеки України та підрозділи нацгвардійців. У людей була змога прийти та висловити свою волю не боючись за своє життя, поспілкуватись з земляками, в тому числі і з окупованих районів, які приходили через пункт пропуску, і взагалі трохи відволіктись від сусідства окупантів та згадати мирне життя. Силові відомства зробили все від них залежне, щоб це стало можливим. І хай там як кажуть проросійські терористи про «нахабних мародерів військовослужбовців» - місцеві жителі вдячні нашим захисникам за те, що вони повертають їм мирне життя.