Жінки із Щастя та Петропавлівки навчалися розробці проектів

2020-02-11

Сьогодні у Міжнародний день жінок і дівчат у науці щастинські жіночі групи самодопомоги розвивали свій освітній потенціал. Жінки із Щастя та Петропавлівки навчалися розробці проектів для розширення прав та можливостей жінок та чоловіків, впровадження гендерної рівності у громаді. Тренерка із Житомиру Оксана Давиденко, яка водночас є керівник громадської організації, надала основні навички написання проектів. Жінки не тільки спробували пройти шлях написання проекту від початку і до кінця, а найважливіше, проаналізували проблеми та спільні  можливості у вирішенні першочергових завдань. Відносно результату, вмотивованості та очікувань – більшість жіночок підтвердили своє бажання братися за тяжку працю грантової діяльності. За такими позитивними прикладами не тільки посилюється спроможність громадськості, але й і самої громади.

Захід відбувся за підтримкою Українського жіночого фонду.