Затверджена Регіональна цільова програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019-2021 роки

2019-05-30

Сьогодні, 30 травня, відбулося засідання колегії облдержадміністрації, яке провів виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь.

У її роботі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та виконуючий обов’язки заступника голови облдержадміністрації Сергій Олейніков.

На розгляд колегії був запропонований проект «Регіональної цільової програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019-2021 роки».

Мета нової Програми – забезпечення соціального та медичного обслуговування постраждалих осіб, формування громадянської свідомості, висвітлення дій органів державної влади та місцевого самоврядування щодо вирішення проблем таких громадян.

Передбачається, що Програма реалізовуватиметься за такими завданнями: надання правової допомоги, підвищення рівня правової обізнаності постраждалих осіб, постійне обстеження умов проживання постраждалих задля виявлення проблемних питань та надання конкретної матеріальної підтримки, зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності серед постраждалих осіб, підвищення рівня обізнаності дітей та молоді щодо подій і наслідків Чорнобильської катастрофи, формування громадянської свідомості.

Колегія прийняла рішення затвердити «Регіональну цільову програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019-2021 роки».