Забороняється розміщувати оголошення, рекламу у місцях для цього не призначених

2017-03-28

Шановні мешканці м. Щастя!

Виконавчий комітет Щастинської міської ради нагадує, що відповідно до Правил благоустрою території м. Щастя, затвердженими рішенням Щастинської міської ради № 47/6 від 15.05.2014, на території міста юридичним особам, фізичним особам підприємцям, а також громадянам забороняється розміщувати оголошення, рекламу у місцях для цього не призначених (тобто на опорах, будинках, зупинках тощо). Витрати на видалення зазначених оголошень сплачує фізична та юридична особа, яка займається розповсюдженням рекламних та інформаційних оголошень або особа, інформація про яку зазначена в оголошеннях.

Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою  територій населених пунктів, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.