Всеукраїнськая акція "Первоцвіти" - весна 2018

2018-03-20

Щороку весна у екологів починається з участі в Всеукраїнської акції «Первоцвіти». Штатний спеціаліст з благоустрою та екології виконавчого комітету Щастинської міської ради Сидоренкова Ксенія Сергіївна звернулася до навчальних закладів нашого міста, бо основне завдання цієї акції ‒ не тільки привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а поперед всього сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи.

Школярі 2-6 класів м. Щастя стали не просто пасивними слухачами, а повноправними співрозмовниками, які розмовляли про збереження природи рідного краю з позиції Міністра природних ресурсів.

Приміряючи на себе пост міністра, діти запропонували різні шляхи вирішення проблеми зникнення рослин. Нехай це більше фантазії, головне те, що наші діти відчувають себе громадянами, відповідальними за край, в якому живуть і хочуть його не тільки зберегти, але і розвивати.