ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

2016-05-11

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юрисконсульта юридичного відділу

-          наявність громадянства України;

-          повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

-          без вимог до стажу роботи;

-          вільне володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків;

-          наявність досвіду роботи на комп’ютері.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Оголошення опубліковане у газеті «Счастьенские вести» від 30.04.2016 № 3.

Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м.Щастя, пл. Міра, 9, кабінет начальника організаційно-інформаційного відділу, з 8.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.: 96-18-98.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення тимчасово вакантної посади спеціаліста І категорії юрисконсульта юридичного відділу (на період відсутності основного працівника)

-          без вимог до стажу роботи;

-          наявністьдосвіду роботи на комп’ютері.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з інформаційної діяльності організаційно-інформаційного відділу

-          наявність громадянства України;

-          повна вища освіта за напрямом підготовки «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

-          без вимог до стажу роботи;

-          наявність досвіду роботи на комп’ютері.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади державний реєстратор юридичного відділу (2 посади)

-          наявність громадянства України;

-          повна вища освіта за спеціальністю «Правознавство», за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

-          стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;

-          наявністьдосвіду роботи на комп’ютері.