Вітання керівника військово-цивільної адміністрації Дмитра Скворцова з Днем останнього дзвоника!

2019-05-24

Шановні школярі, вчителі та батьки!

Свято Останнього дзвоника – одне з символічних та найурочистіших. Традиційно, в цей день у школах всієї України останній дзвоник сповіщає учнів про закінчення навчального року. Для школярів - це сигнал початку довгоочікуваних канікул, для першачків – закінчення їх першого року навчання, а для випускників – старту справжнього дорослого життя.

Справжній професіоналізм, компетентність, глибокі знання та гострий розум завжди будуть цінуватися у суспільстві.

Дорогі випускники – пам’ятайте, ви – наше майбутнє, від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Бажаю вам знайти власну життєву стежину та досягти успіху в усіх своїх починаннях. Це і буде найвищою нагородою для ваших батьків, які віддають частину своєї душі, щоб виростити вас достойними людьми.

Шановні вчителі, висловлюю вам велику подяку за невтомну турботу та працю, мудрість, талант та знання, які ви з радістю передаєте своїм учням.

Вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року.

Бажаю всім наснаги, успіхів, радісних турбот та приємного і змістовного літнього відпочинку!